רישות הבית במצלמות

ובמערכות אבטחה מתקדמות

רוצים לרשת את הבית במצלמות?

מתעניינים במערכת אבטחה לבית?

מצלמות אבטחה

ומערכות אזעקה

רוצים לרשת את הבית במצלמות?

מתעניינים במערכת אבטחה לבית?

אפליקציה אחת ששולטת על הכל

מערכת אבטחה חכמה
פקודות
קוליות
מצלמות במעגל סגור

אזעקות ומצלמות אבטחה

הפוך את הבית שלך לבטוח יותר

מערכות האבטחה נמצאות איתנו כבר הרבה מאוד שנים ומותקנות ברוב הבתים והעסקים בישראל. בשנים האחרונות, מערכות האבטחה, כמו גם שאר המערכות לבית, הפכו לחכמות יותר, נגישות יותר ופשוטות יותר לשימוש.

אז מה זה בעצם מערכות אבטחה חכמות?
מערכת מצלמות אבטחה שניתן לצפות בה מרחוק באמצעות אפליקציה או מחשב (כולל צפייה בהקלטות), מערכת אזעקה שמתריעה לנו לטלפון הנייד בזמן אמת על מה שקורה בבית ומאפשרת לנו לבצע מגוון פעולות מרחוק. אינטרקום לשליטה על כניסה ויציאה מהבית באמצעות מסך מקומי או טלפון חכם.

כל מערכות האבטחה החכמות מתחברות למערכות החשמל החכם הקווי והאלחוטי במגוון דרכים, ומאפשרות לייצר מערכת אחת סינרגית וקלה לתפעול.

במקום תירונות למערכת האבטחה – צריך לחלק למבנה של שלושה חלקים :אינטרקום, מצלמות, אזעקה

 

מערכות חכמות

מערכת מצלמות חכמה

מאפשרת צפייה מרחוק בזמן אמת כמו גם צפייה בהקלטות. ניתן להשתמש במצלמות לצרכי אבטחה, ניהול עובדים, צפייה בילדים שמשחקים בחצר.

במערכת מצלמות האבטחה קיימות גם יכולות נוספות דוגמת זיהוי לוחיות רישוי, אנליטיקה מתקדמת לצילום במקרים מסויימים, יכולת אבחנה בין תרחישים ושימושים רבים בחיבור למערכות הבית החכם השונות.

מערכת אזעקה חכמה

מאפשרת שליטה על הנעשה בבית מרחוק: קבלת התראות על פריצה או מקרים חשודים בזמן אמת. בנוסף, המערכת מאפשרת גם להפעיל ולכבות את מערכת האזעקה מרחוק ולשלוט במספר מצבים: מצב לילה, מצב יציאה מהבית ועוד.

אינטרקום חכם

בבנייני מגורים ובבתים פרטיים רבים מותקנת מערכת אינטרקום לשליטה ובקרה על כניסה לשטח הבניין או הבית באמצעות קוד, כרטיס כניסה, טביעת אצבע, זיהוי פנים ועוד.

מערכות האינטרקום החדישות מאפשרות ניהול משתמשים, שליטה באמצעות אפליקציה מרוחקת וצפייה מרחוק במצלמת השער לשליטה על הכניסה לבית גם מרחוק.

מעוניינים להפוך את הבית שלכם לחכם?

השאירו פרטים ונחזור עם כל הפרטים על המערכות שלנו

מעוניינים להפוך את הבית שלכם לחכם?

השאירו פרטים ונחזור עם
כל הפרטים על המערכות שלנו

לייעוץ ופרטים נוספים