בית חכם אלחוטי
Inspera

Inspera

בית חכם אלחוטי

הטכנולוגיה המתקדמת והפיתוחים החדשים באים אלינו מדי יום עם בשורות טובות על הקשורות למערכות חכמות. הטרנד של בית חכם אלחוטי צובר בשנים האחרונות פופולריות עצומה וזה רק מתעצם עם הזמן, עם עוד מכשירים ועוד מערכות חשמל שמסונכרנות ומותאמות לטכנולוגיה פורצת דרך זו.

למי שלא מכיר, בית חכם זה בעצם מונח כללי המתאר את השינויים והשדרוגים שבית מגורים נורמטיבי עובר.
עוד על מחירים ועלויות של בית חכם כאן.

"מהפך" מבית סטנדרטי "רגיל" לבית "טכנולוגי" מרושת ומתקדם, כך שיותר ויותר מערכות ומכשירים בבית שעובדים על חשמל (וגם כאלה שקודם לכן לא עבדו על חשמל) עוברים תהליך של הטמעה במערכת דיגיטלית ממוחשבת שמאפשרת להפעיל אותם בצורה נוחה, קלה ויעילה ביותר עם מגוון אופציות המותאמות אישית לצרכן.

למה כדאי לעבור לבית חכם אלחוטי?

אנו בחברת אינספרה, יודעים שהעולם עובר שינויים רבים הקשורים לעולם המחשבים.

מכשירים שבעבר הופעלו באופן ידני ובחיבור לחוטים וכבלים שינו צורה ואופן פעולה כך שהם עובדים לא רק באופן אלחוטי אלא גם באמצעים ממוחשבים מתקדמים.

מערכות דיגיטליות חכמות שולטות במעבדים של מוצרי חשמל שונים ופותחות אופציות פעולה רבות. בדיוק כמו הטלפון הסלולרי, שבצורות הראשונות שלו היה מכשיר גדול ומסורבל שמבצע רק חיוג והיה מחווט לחוטים, כיום טלפונים סלולריים הם טלפונים חכמים, קומפקטיים ואלחוטיים שעושים הכול חוץ מלהתקשר, וזאת בזכות מערכת הפעלה מתקדמת וחיבור לרשת.

כמו הטלפונים הניידים, מוצרים חשמל סטנדרטיים בבית עוברים תהליך מתקדם דומה.

מה הם השימושים השונים של בית עם טכנולוגיה חכמה?

תארו לעצמכם שכל פעולה של הפעלת מכשיר כלשהו בבית הייתם יכולים לעשות בצורה נוחה, קלה ויעילה יותר שתחסוך לכם טרחה פיזית וכספית.

תארו לעצמכם שאתם אומרים פקודה באוויר כמו להדליק את האור, והאור כביכול "שומע" אתכם ונדלק מעצמו אוטומטית. כיום יש ממשקים שונים שעובדים על בינה מלאכותית המזהים את הקול של דיירי הבניין ובהתאם לרשימת פקודות הם יכולים להפעיל מוצרי חשמל כמו תאורה, מיזוג אוויר, תריסים ועוד.

בנוסף, כל פקודה ניתן להפעיל באמצעות המכשיר הסלולרי מבלי לקום מהספה, ובאמצעות החלקה על המסך ניתן לשנות את הטמפרטורה כאילו הטלפון עצמו הוא שלט המזגן.

לאיזה סוגים של בתים אפשר להתקין מערכות חכמות אלחוטיות?

התקנה והטמעה של תשתיות חשמל ומכשור חכם לבית יכול להתבצע בכל בית! לא משנה אם מדובר בדירה ישנה או בוילה חדשה, בית חכם יכול להיות ממומש בדרכים רבות. כיום ניתן בקלות להתקין על לוח החשמל ועל מתגי הבית טכנולוגיה חכמה ללא צורך בשינוי תשתיות קיימות, מה שמקל על המעבר מבית רגיל אל חווית בית חכם ומתקדם.